Ener group ENERGIA ODSÁVANIE
A FILTRÁCIA
POŽIARNA
OCHRANA
STAROSTLIVOSŤ
O BUDOVY
PROTOTYPY O NÁS REFERENCIE KONTAKT
Ener group
Koncentrujeme sa na riešenie. Prekážky považujeme za čosi, čo treba prekonať. Ener group - od vízie k realizácii.

Ener group

Na začiatku nášho vzniku stála iba partia inžinierov a jedna jasná vízia.

Vedeli sme, že prostredie, v ktorom žijeme, či už v práci alebo v domácnosti, ovplyvňuje kvalitu života nám aj našim rodinám.

Chceli sme viac...

Chceli sme ho ovplyvniť, prispôsobiť, upraviť tak, aby bolo harmonické, optimálne a ideálne po stránkach technických aj v oblasti komfortu.

Chceli sme dokázať, že každá budova či priestor, do ktorého vstúpime, sa môže zmeniť na zdravé prostredie.

Dnes, keď sa obzrieme dozadu, mnohé sa zmenilo. Naše zámery už neslúžia iba nám a našim rodinám. Náš tím strojných inžinierov sa rozrástol o špecialistov pre energetickú certifikáciu, audity a simulačné techniky, o revíznych a servisných technikov pre vyhradené technické zariadenia, o požiarnych špecialistov a revíznych elektrikárov, ale aj programátorov riadiacej techniky a IT špecialistov.

Počas niekoľkých rokov sme sa transformovali na stabilnú spoločnosť, ktorá svojim klientom ponúka inteligentné, efektívne, transparentné a hospodárne riešenia v oblasti prostredia budov, pričom rešpektujeme modernú schému nízkej energetickej náročnosti. Posúvame hranice a ponúkame produkty, ktoré prekračujú rámec bežnej projekčnej kancelárie.

Od prvého momentu sa zameriavame na hľadanie optimálneho riešenia. Konzultačná činnosť a partnerstvo s klientom nám dávajú silu mnohé veci zmeniť.

Náš tím sa stará o vyvážený chod technológií, pravidelne spracovávame posudky a analýzy pre investorov, aby sme znížili rizikovosť ich rozhodnutí, nastavujeme zrkadlo dodávateľom k schopnosti nasadenia ich produktov do konkrétneho projektu, ozdravujeme aj tie technológie a zariadenia v prevádzke, ktorých chod už nie je efektívny. Stali sme sa súčasťou konštruktívnej spolupráce s architektmi, ktorým pomáhame zladiť ich predstavy s technickými požiadavkami prostredia.

A sme hrdí aj na to, že vízia, ktorá našu spoločnosť odštartovala, je stále jasná. Každý deň nám pomáha vyraziť na cestu zmien k lepšiemu...

 
NAŠA KRÁTKA HISTÓRIA - takto sme rástliEner group

 
PARTNERSTVÁ - vyberáme optimálne riešenia pre klienta, nie sme viazaní konkrétnymi dodávateľmi

Ener group Ener group a.s.
Drieňová 27, 821 02 Bratislava
+421 918 18 18 87
info@ener.sk
© Copyright 2015 Ener group a.s.
Všetky práva vyhradené.